Charo Ruiz Ibiza - opinie

Daniela

Szukałam wyjątkowej sukienki na lato, która uświetni mój wakacyjny wyjazd i postanowiłam wybrać coś z kolekcji Charo Ruiz Ibiza. Opinie o wyrobach pochodzących z tej marki były bardzo pozytywne, więc i ja skusiłam się na jedną z dostępnych sukienek i nie żałuję ani trochę. Bardzo komfortowa, świetnie się układa i pięknie wygląda. Gorąco polecam!

Rzadko kupuję sobie sukienki, jednak te od Charo Ruiz Ibiza mają w sobie to coś, co sprawia, że zawsze z chęcią do nich wracam i przeglądam kolekcje. W tym sezonie wybrałam sobie krótką sukienkę z najnowszej letniej odsłony i jak zwykle jestem zachwycona zarówno jakością materiałów, jak i wykonaniem całości. Nic dodać, nic ująć – po prostu świetne produkty.

Gabriela

Marcin

Szukałem prezentu dla mojej żony z okazji urodzin, aż sama podsunęła mi pomysł, ponieważ przypomniałem sobie, jak bardzo zachwycała się sukienką od Charo Ruiz Ibiza. Postanowiłem więc kupić ją i wręczyć właśnie w ten wspaniały dzień – była w szoku i bardzo się ucieszyła, co ma dla mnie ogromne znaczenie.

Chciałam, aby moja córka mogła czuć się swobodnie podczas ważnych uroczystości, więc postawiłam na wyjątkową bluzkę od Charo Ruiz Ibiza, która jej się bardzo spodobała. Powiem szczerze, że sama teraz zastanawiam się nad kupnem, bo to naprawdę wysokiej jakości produkt.

Urszula

Barbara

Ubrania od Charo Ruiz Ibiza już dawno wpadły mi w oko. Zawsze podobała mi się ich stylistyka, a tego lata już nie mogłam się powstrzymać i kupiłam sobie bluzkę z ich najnowszej kolekcji. Zaskoczyła mnie niesamowita jakość materiału i ogólne wykonanie – naprawdę na światowym poziomie.